Boston: Drag queen w habicie zakonnicy czyta dzieciom w publicznej bibliotece!

Boston: Drag queen w habicie zakonnicy czyta dzieciom w publicznej bibliotece!

Fot.: Slifshutz/ Wikimedia Commons Ogranizowanie spotkań dzieci z drag queen, w ogóle nie powinno mieć miejsca. Jest to pierwszy krok do zainteresowania nieletnich perwersją i zboczeniami. Fot.: Slifshutz/ Wikimedia Commons Biblioteka Publiczna w Bostonie zorganizowała akcję czytania dzieciom, nie byłoby w tym nic dziwnego, biblioteki często urządzają takie akcje by zachęcić najmłodszych do sięgania po książki. Jednak w tym wypadku bajki czytane były przez drag queen przebranych za zakonnice!

Wydarzenie było skierowane do dzieci w wieku 2-10 lat. Mocno wymalowani mężczyźni ze sztucznymi rzęsami i kolorowymi perukami na głowie, ubrani w różnego rodzaju habity spędzili dzień bawiąc dzieci czytaniem i robiąc sobie wspólne zdjęcia.

Boston Sisters of Perpetual Indulgence nazywa siebie „nowoczesnym Zakonem Mniszek, składającym się z ludzi wszelkich płci, wszelkich przynależności duchowych i wszelkich skłonności do dobrych uczynków” ponadto uważa, że ​​„ludzie powinni być zachęcani do przeżywania swojego życia w sposób, który przynosi im największą satysfakcję i radość, bez winy i wstydu, tak długo, dopóki nie wyrządzają nikomu krzywdy".
Grupa rozpoczęła swoją działalność w San Francisco w 1979 roku. Mimo pięknych słów, grupa skupia się na wyśmiewaniu religii chrześcijańskiej oraz promowaniu rozwiązłości. Nie przypadkowo dzień założenia stowarzyszenia przypadł na Niedzielę Wielkanocną. Członkowie grupy drag queen na każdym kroku szydzą z wiary chrześcijańskiej, wyśmiewając sakramenty i życie Kościoła. Często używają związanych z Kościołem pojęć takich jak „Siostry Gorsze”. Nawet wstąpienie do grupy, uczynione jest na wzór wstępowania do tradycyjnego zakonu katolickiego. Proces składa się z czterech etapów; trwającego rok „Wolontariatu”, okresu „Postulatu”, następnie członek staje się „Siostrą Nowicjuszką”, a wreszcie zakłada „Czarny welon”.

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Trudno zrozumieć postępowanie biblioteki, której celem i zadaniem powinno być zaspokajanie potrzeb mieszkańców w zakresie edukacji, kultury i informacji. Trudno również zrozumieć jak osoby, które z racji wykonywanego zawodu powinny być oczytane i wykształcone, mogły narazić niewinne dzieci na zgorszenie i jawną propagandę LGTB. Działanie bostońskiej biblioteki najwyraźniej minęło się z celem, który powinien przyświecać takiej instytucji. Organizatorzy zapraszając drag queen, chcieli uhonorować homoseksualny Miesiąc Dumy. Właśnie w tym celu ogłosili w bibliotecznych murach akcję „Drag queen Storytime”.

Pod zamieszczonym na facebooku zaproszeniem, znalazło się wiele oburzonych głosów rodziców i użytkowników biblioteki. Internautom nie mieścił się w głowie pomysł na podobną akcję.

 „Uważam to za kpiny z mojej wiary katolickiej”, napisał jeden z internautów.

„To jest naga twarz fanatyzmu i nienawiści, który biblioteka popiera”, dodał ktoś inny.

„Oto dlaczego nie przyprowadzam swoich dzieci do biblioteki”.

Trudno się dziwić oburzeniu mieszkańców Bostonu. Ciekawe, czy ktokolwiek odpowie za gorszenie dzieci w miejscu, które powinno raczej zajmować się promocją zupełnie innych wartości.

 

 

Źródło: churchpop, kf

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.