Lewicowi politycy docenili modlitwę w intencji ich dzieci.

Lewicowi politycy docenili modlitwę w intencji ich dzieci.

Źródło: commons.wikimedia.org Źródło: commons.wikimedia.org

 

Lewicowi politycy przeżyli trudne chwile po narodzinach ich dzieci – teraz podziękowali za modlitwę.

Lewicowy polityk hiszpański, Pablo Iglesias, lider partii Podemos, opublikował na serwisie społecznościowym Facebook wpis, w którym w imieniu swoim oraz swojej towarzyszki życia, a jednocześnie partyjnej koleżanki, Irene Montero dziękuje wszystkim, którzy okazali im wsparcie w trudnych chwilach, jakie ostatnio przechodzili. Synowie Iglesiasa i Montero, bliźniaki Leo i Manuel, urodzili się bowiem 3 lipca jako sześciomiesięczne wcześniaki.

 ,,Istnieje niewiele piękniejszych gestów miłości i przyjaźni'' – stwierdzili.

  Oprócz personelu medycznego, dawczyń mleka oraz przedstawicieli hiszpańskiej sceny politycznej, zarówno sojuszników, jak i przeciwników politycznych oraz pary królewskiej wymienił także tych, którzy wspierali chłopców oraz ich rodziców modlitwą: „Jesteśmy ateistami, ale wyjaśnimy synom, że nasi wierzący przyjaciele modlili się za nich. Jest dla nas oczywiste, że proszono o wstawiennictwo Matkę Bożą Wniebowziętą, świętą Różę z Viterbo oraz Maryję Wspomożycielkę Wiernych (jednak w końcu nie wiadomo…). Istnieje niewiele piękniejszych gestów miłości i przyjaźni. Nauczymy synów, aby zawsze szanowali myślących inaczej, ponieważ żaden system poglądów nie ma wyłączności na człowieczeństwo, przyzwoitość i przyjaźń. Wzruszenie, jakie ściska nam gardło, sprawiło, że piszemy, aby podziękować wszystkim, którzy nam pomogli dotrwać do tego momentu”

Źródło: Religión en Libertad, AM

 

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.