Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Australii.

Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Australii.

,,Polski sektor energetyczny przechodzi okres intensywnych zmian. Polska chce stać się centrum energetycznym Europy Środkowo-Wschodniej'' - powiedział Prezydent Andrzej Duda inaugurując we wtorek w Sydney Polsko-Australijskie Forum Energetyczne.
W dniach 18-23 sierpnia 2018 roku (sobota-czwartek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką składa oficjalną wizytę w Australii i Nowej Zelandii.
Po spotakaniach z Premierem, Gubernatorem Generalnym Australii Peterem Johnem Cosgrove'em i jego Małżonką oraz Polonią dzisiaj jest czas na rozmowy o energetyce i gospodarce.
Wszystkie szczegółowe informacje o planach i przebiegu prezydenckich wizyt na Oficjalnej stronie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiejstronie www. prezydent.pl
Światowe dziedzictwo. Polska na liście UNESCO

Światowe dziedzictwo. Polska na liście UNESCO

Adam Bujak, Krzysztof Czyżewski

Monumentalne dzieło z 400 wysokiej jakości fotografiami znakomitego artysty Adama Bujaka. Ukazuje światowej klasy polskie zabytki i unikatowe relikty pierwotnej przyrody. Prezentuje polskie obiekty umieszczone na prestiżowej liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO. Na zdjęciach zobaczymy m.in.


 
 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.