Tragedia Aleppo oczami niezłomnego fotografika.

Tragedia Aleppo oczami niezłomnego fotografika.

Wrażliwy i doświadczony artysta, fotografik Adam Bujak wyruszył ze swym aparatem w sam środek piekła, aby na własne oczy zobaczyć zniszczenia i nienawiść, jakie dotknęły chrześcijan w Aleppo i innych miastach Syrii. Okazuje się jednak, że podczas swojej podróży oprócz zgliszczy i kalectwa znalazł nadzieję, radość, wiarę w lepsze jutro. Chrześcijanie z Aleppo nie chcą uciekać, chcą odbudować swój kraj i swoje domy. Tym co im pomaga to niezłomna wiara i modlitwa. Album Tragedia Aleppo to jedyny w swoim rodzaju reportaż z tragicznych wydarzeń i walki o lepsze jutro.

 

Tragedia Aleppo. Monumentalny album Adama Bujaka

Tragedia Aleppo. Monumentalny album Adama Bujaka

Adam Bujak, ks. Waldemar Cisło

Niewyobrażalne i bezmyślne zniszczenie oraz setki tysięcy niewinnych ofiar – ich  symbolem stało się w ostatnim czasie syryjskie Aleppo. Jego mieszkańcy wielokrotnie z żalem mówili, że świat o nich zapomniał. Kto jak kto, ale my – Polacy – dobrze powinniśmy pamiętać i rozumieć owo uczucie opuszczenia i zapomnienia przez wszystkich, czego symbolem stała się zburzona doszczętnie przez Niemców podczas II wojny światowej Warszawa.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.