Podwawelska Kolęda. Piękno Bożego Narodzenia na mistrzowskich zdjęciach!

Podwawelska Kolęda. Piękno Bożego Narodzenia na mistrzowskich zdjęciach!

Adam Bujak. Leszek Długosz. Dwóch wielkich krakowskich artystów opowiada o Bożym Narodzeniu. Tak powstała „Podwawelska kolęda”. Baśniowa, barwna książka, wprowadzająca w wigilijny, świąteczny nastrój. Poniżej prezentujemy Państwu kilka z tych wyjątkowych fotografii Adama Bujaka. Zagłębiając się w nich od razu czuć wyjątkowość tego szczególnego czasu Bożego Narodzenia.

„Podwawelska kolęda” – tytuł bierze się stąd, że wzruszające wiersze i fotografie unoszą się wokół zamkowego wzgórza wawelskiego, ulatują potem w stronę Kościoła Mariackiego, dalej do zimowych pejzaży i kolorowych szopek…  

„Podwawelska kolęda” – książka „Białego Kruka” –  to wymarzony prezent dla wszystkich kochających Święta i Kraków. Dla miłośników wybitnej poezji i wzruszającej fotografii.

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.