Prezydent Gwatemali - NIE dla aborcji i małżeństw ''homo''

Prezydent Gwatemali - NIE dla aborcji i małżeństw ''homo''

Źródło: wikimedia.org Źródło: wikimedia.org

 

Jimmy Morales jest prezydentem Gwatemali od 2016, kiedy to w drugiej turze wyborów dostał 67% poparcia.
Parę dni temu wyraził swój stanowczy i mocny sprzeciw wobec aborcji oraz małżeństwom homoseksualnym.

Szef państwa i rządu ogłosił swoje pełne poparcie dla ustawy która będzie bardziej surowo karać za aborcję.

Ustawa jasno i wyraźnie kryminalizuje wszelkie zabójstwa nienarodzonego dziecka ( wyjątkiem pozostaje jednak aborcja gdy życie matki jest zagrożone). Ktokolwiek promuje, umożliwia lub bierze udział w aborcji - tak bezpośrednio jak i pośrednio - powinien zostać ukarany. Za takie czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 Jednocześnie ustawa zabrania wprowadzania małżeństw homoseksualnych.

Prezydent oświadczył: "Gwatemala i nasz rząd wierzą w życie i wierzą w rodzinę opartą na małżeństwie mężczyzny i kobiety". Głowa stanu i rząd Gwatemali popiera, mówi wyraźne TAK małżeństwu, rodzinie, życiu i prawom rodzicielskim. Małżeństwo rozumiane jest jednynie jako połączenie mężczyzny i kobiety!

Państwo kładzie nacisk na znaczenie rodziny i wychowania. Szczególnie podkreślona zastaje rola wychowania dzieci przez rodziców, gdzie rodzice winni mieć swobodę decyzji co do moralności seksualnej i oczywiście edukacji swoich pociech.

Tym samym Morales w imieniu rządu odrzuca ideologię gender i szkolne programy edukacji seksualnej.

Źródło: katholisches.info 

 

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.
Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.